Upozornění

Aktuální informace.


!!! INFO !!!

Tréninky budou od 29.7.2021 každý čtvrtek od 18.00 hodin na hřišti v Domašíně.Každý hráč, člen realizačního týmu, obsluha bufetu a diváci jsou povinni se prokázat bezinfekčností a to takto :

1. certifikátem o dokončeném druhém očkování a uplynutí 14-ti dnů ( papírová nebo elektronická podoba )
nebo
2. negativním potvrzením o prodělaném PCR testu NE starším 7dnů
nebo
3. negativním potvrzením o prodělaném antigenním testem NE starším 3 dnů
nebo
4. potvrzením o prodělání nemoci covid NE starším 180 dní
nebo
5. samotestem před utkáním v přítomnosti rozhodčího
Video z odvysílaného pořadu
"Kousek Nebe"

Prohlédnout videoVeškeré omluvenky hlásit Aleši Hrudíkovi na tel. 775665401 nebo na email hrudikales@seznam.cz

O Nás FC Domašín 3:8 Rychnov n/K "B"

Poslední novinky

Vítejte Na stránkách klubu FC Domašín

Match
7. kolo
FC Domašín 3 : 8
Rychnov n/K "B"
24-09-2016 16:30
 Marek Týfa 1 29"    
 Marek Týfa 1 40"    
 Jan Michalík 1 43"    

Domašín – Rychnov n.Kn.,,B“ 3 : 8 ( 3 : 4 )
24.9.2016

Za pěkného počasí jsme na domácí půdě přivítali lídra a velkého favorita soutěže rezervu Rychnova nad Kněžnou. Toto mužstvo budilo svými výsledky velký respekt, ale každý může jednou klopýtnout.

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Průša, Zjadin, Hašek L., Týfa, Tondr,
Hrudík A., Tondr, Michalík
Střídali : 77.min. Michalík – Mikoška
86.min. Hašek L. – Hrudík M.

Branky : 2x Týfa, Michalík
Suk
Rozhodčí : Knapek Jaroslav
Žluté karty : 0:1
Diváků : 10

V úvodních minutách zápasu chyboval při odkopu míče z vápna Hrudík A. a hosté toho dokázali využít a otevřít skóre – 0:1. V 10.min. neodhadl koulející se míč za brankovou čáru Jelen a pohotový hráč Rychnova zvýšil na – 0:2. Ve 14.min. Jelen zachránil lobovaný míč, který směřoval do sítě. V 17.min. se projevil velký nedůraz v naší obraně, kdy hosté využili centr po zemi na penaltu a upravili na – 0:3. V 24.min. rozehrál Ohnoutek trestný kop, který Michalík minut a hostující brankář v pohodě míč chytil. Míč mu ovšem vypadl a pohotový Týfa ho dorazil do sítě – 1:3. V 27.min. přetlačili hosté v našem vápně celou obranu a navýšili na – 1:4. Ve 40.min. vhodil Tondr svůj dlouhý aut, Zjadin prodloužil hlavou a Týfa netradičně rybičkou snížil na – 2:4. Dvě minuty před koncem jsme hosty úplně zaskočili rychlou akcí Haška po lajně s pěknou přihrávkou na rozběhnutého Michalíka, který umístěnou střelou upravil poločasový výsledek na – 3:4. Druhý poločas jsme začali náporem, kdy Ohnoutek poslal míč z trestného kopu pod břevno a brankář jen z námahou vyrazil na roh. V 50.min. centroval Michalík míč na Týfu, který umístěnou střelou k tyči nechal vyniknout hostujícího gólmana. V 53.min. nedosáhl na centr hostí Jelen a z první nabíhající hráč zvýšil na – 3:5. V 55.min. Ohnoutek hlavou nezasáhl míč a útočící hráč šel sám na Jelena, který ho vychytal. V 62.min. hosté podnikli rychlý proti útok s přihrávkou do druhé vlny před naší branku, kde byli dva osamoceni hráči – 3:6. V 77.min. po dlouhém Tondrově autu prodloužil míč Zjadin a Týfa střelou z první těsně minul branku. Za pět minut utekl Hrudíkovi hráč a nahrávkou na nabíhajícího dalšího hráčehosté zvýšili na – 3:7. Dvě minuty před koncem zápasu po dalším z centrů byli tři volní hráči v našem malém vápně a jeden z nich upravil na konečných – 3:7.
Zápas by se dal zhodnotit asi takto : Byli jsme posraní z Rychnova B a hrubými chybami darovali hostům první tři branky. Euforií a bojovností jsme do poločasu snížili na přijatelný výsledek. Druhý poločas jsme začali dobře, vypracovali si šance, ale takticky a fyzicky dobře vybavení hosté nás dokázali potrestat. Po páté brance asi někteří hráči rezignovali na kolektivní hru a podporu méně fotbalových hráčů. Už můžu jen doufat, že se konečně zvedneme v dalším domácím zápase proti Čermné. Bohužel máme velkou marodku, tak se uvidí.
v.d. Hery

Svátky
Včera : Lada
Dnes: Soběslav
Zítra : Roman
Náhodné Fotky
P9190017.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner