Upozornění

Aktuální informace.


!!! INFO !!!

Tréninky budou od 29.7.2021 každý čtvrtek od 18.00 hodin na hřišti v Domašíně.Každý hráč, člen realizačního týmu, obsluha bufetu a diváci jsou povinni se prokázat bezinfekčností a to takto :

1. certifikátem o dokončeném druhém očkování a uplynutí 14-ti dnů ( papírová nebo elektronická podoba )
nebo
2. negativním potvrzením o prodělaném PCR testu NE starším 7dnů
nebo
3. negativním potvrzením o prodělaném antigenním testem NE starším 3 dnů
nebo
4. potvrzením o prodělání nemoci covid NE starším 180 dní
nebo
5. samotestem před utkáním v přítomnosti rozhodčího
Video z odvysílaného pořadu
"Kousek Nebe"

Prohlédnout videoVeškeré omluvenky hlásit Aleši Hrudíkovi na tel. 775665401 nebo na email hrudikales@seznam.cz

O Nás Labuť RK 3:2 FC Domašín

Poslední novinky

Vítejte Na stránkách klubu FC Domašín

Match
Squad
4. kolo
Labuť RK 3 : 2
FC Domašín
03-09-2016 17:00
  36" 1  Jan Michalík
  50" 1  Jan Michalík

Do Slatiny, kde má Labuť domácí hřiště jsme odjížděli z dalším náhradním brankářem Honzou Václavkem. Z důvodů dovolených a pracovních povinností se někteří omluvili.

Sestava : Václavek, Průša, Ohnoutek, Jelen M., Zjadin, Kašpar, Moravec,
Týfa, Hašek L., Michalík, Koch
Střídali : 70.min. Kašpar – Škalda
Připraveni : Hrudík A., Suk, Hrudík M.

Branky : 2x Michalík

Rozhodčí : Leimer Václav
Žluté karty : 1:0
Diváků : 35

Ve 3.minutě jsme nevyužili gólovou šanci, kdy Hašek nacentroval z levé strany míč přímo Michalíkovi na hlavu, který zakončil těsně vedle tyčky domácí branky. Po faulu za středovým kruhem v 11.min. rozehráli domácí trestný kop a nikým nehlídán volný hráč na vápně hlavou v pohodě otevřel skóre zápasu – 1:0. V 26.min. po přihrávce Jelena, Zjadina zakončil Michalík prudkou střelou, kterou brankář vyrazil na roh. V 32.min. prošli domácí po pravé straně přes tři naše hráče a centrem do druhé vlny na nepokrytého hráče, který střelou bez přípravy poslal míč k tyči Václavkovy branky – 2:0. Po nedorozumění naší obrany v 35.min. a špatné přihrávce Jelena, který namazal míč přímo na nohu domácímu útočníkovi byl rázem stav – 3:0. Podobnou chybu udělali také domácí, kdy Koch vystihnul rozehru a posunul do ulice na rozběhnutého Michalíka, který už neměl problém se zakončením – 3:1. V 38.min. střílel těsně vedle branky Týfa. Před koncem poločasu mohli domácí zvýšit, kdy z rohu opět volný hráč hlavičkoval těsně nad břevno naší branky. V 50.min. Kašpar rozehrál na Haška, který zaběhl za domácí obránce. Přesným centrem našel Michalíka, který z první placírkou umístil míč k tyči – 3:2. V 54.min. zazdil Michalík vyrovnání bombou nad branku. Z následného proti útoku zakončili domácí vedle. Po centru Haška v 62.min zakončil Michalík kousek vedle branky. Hned po vystřídání v 71.min. se Škalda uvedl vybojovaným míčem na středu hřiště a umístěnou střelou, kterou domácí brankář s námahou vyboxoval na roh. V 81.min. donutili domácí prudkou střelou k těžkému zákroku Václavka. Za minutu odvracel Moravec míč před volným hráčem i volnou brankou. V 81.min. zakončil Michalík těsně vedle. Dvě minuty před koncem dalším kvalitním zákrokem udržel Václavek naděje na vyrovnání. V 44.min. domácí poslali míč z rohu přímo na břevno. Po této akci v čase 44:08 rozhodčí ukončil zápas, i když před rohem upozorňoval na nastavení času. V tomto utkání se ukázalo, že potřebujeme hlavně práci s míčem, první zpracování, po přihrávce se znovu nabídnout atd. Potěšili mě ohlasy po zápase, že si někteří hráči si dobře zahráli a hlavně, že je to bavilo. Prohráli jsme si zápas sami po hrubých chybách při bránění. Doufám, že v příštím domácím zápase potvrdíme vzrůstající formu celého týmu.
v.d. Hery

Svátky
Včera : Lada
Dnes: Soběslav
Zítra : Roman
Náhodné Fotky
P9190021.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner