Upozornění

Aktuální informace.


!!! INFO !!!

Tréninky budou od 29.7.2021 každý čtvrtek od 18.00 hodin na hřišti v Domašíně.Každý hráč, člen realizačního týmu, obsluha bufetu a diváci jsou povinni se prokázat bezinfekčností a to takto :

1. certifikátem o dokončeném druhém očkování a uplynutí 14-ti dnů ( papírová nebo elektronická podoba )
nebo
2. negativním potvrzením o prodělaném PCR testu NE starším 7dnů
nebo
3. negativním potvrzením o prodělaném antigenním testem NE starším 3 dnů
nebo
4. potvrzením o prodělání nemoci covid NE starším 180 dní
nebo
5. samotestem před utkáním v přítomnosti rozhodčího
Video z odvysílaného pořadu
"Kousek Nebe"

Prohlédnout videoVeškeré omluvenky hlásit Aleši Hrudíkovi na tel. 775665401 nebo na email hrudikales@seznam.cz

O Nás FC Domašín 1:0 Olešnice

Poslední novinky

Vítejte Na stránkách klubu FC Domašín

Match
3. kolo
FC Domašín 1 : 0
Olešnice
27-08-2016 17:00
 Jan Michalík 1 50"    

Toto utkání jsem zařadil do kategorie povinné vítězství, ale na skutečnosti a pár omluvenek bylo jasné, že to bude boj o každý míč s málo góly. Do sestavy se vrátil další kvalitní hráč Martin Tondr, který oživil zálohu a podpořil útok, druhý poločas vystřídal Týfu na před stoperu..

Sestava : Ohnoutek, Škalda, Zjadin, Jelen M., Týfa, Kašpar, Tondr, Hrudík A., Hašek L., Michalík, Suk

Střídali : 53.min. Jelen M. – Mikoška
Připraven : Hrudík M.

Branky : Michalík

Rozhodčí : Reichl Petr, Jehlička František
Žluté karty : 0:4
Diváků : 44

V úvodu třetí minuty měl Michalík gólovou příležitost, kdy obešel tři hráče, ale jeho prudkou střelu brankář reflexivně vyrazil. Ve 12.min. po dlouhém Tondrově autu střílel Kašpar v záklonu nad branku hostí. Po čtvrt hodině rozehrál Týfa trestný kop na zadní tyč, kde Jelen promáchnul a míč vůbec nestrefil. V 22.min. střílel Michalík pouze do boční sítě. Po 30.minutách hry prošel Týfa přes celé hřiště až před branku hostí. Jeho 100% gólovou technickou střelu vyškrábnul hostující brankář na roh. V 36.min. vyzkoušeli hosté pozornost Ohnoutka v brance vysokým lobem. Pět minut před přestávkou nacentroval Tondr míč před branku. Haškova střela bez přípravy jenom lehce olízla tyč. V 43.min. zakončili hosté svoji akci nepřesně mimo naší branku. Po změně stran v 50.min. a po dvou odrazech dopravil trochu šťastněji míč do sítě Michalík – 1:0. V 65.min. střílel Hašek L. netradičně pravou velmi vysoko nad branku. Z následného proti útoku zaváhal před vápnem Hrudík A. a hosté se dostali do šance, ale po centru a následné střele hlavou míč skončil nad naší brankou. Po půl hodině hry druhého poločasu vytáhnul Ohnoutek střelu hostí na břevno. V 35.min. nastala velmi kuriózní situace, kdy Tondr přímo z autového vhazování dopravil nikým netečován míč do hostující branky. Tento gól však hlavní rozhodčí neuznal. Hosté jsme už do konce zápasu k ničemu nepustili a tak se mohlo oslavit první vítězství nové fotbalové sezóny. Pochvalu zaslouží celé mužstvo, že se nenechalo vyprovokovat k nervózní hře. Dále mě mile překvapil výkon Kašpara, Týfy a Tondra. Vzadu si své také odehrál Zjadin a v brance Ohnoutek.
v.d. Hery

Svátky
Včera : Lada
Dnes: Soběslav
Zítra : Roman
Náhodné Fotky
P9190011.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner