Upozornění

Aktuální informace.


!!! INFO !!!

Tréninky budou od 29.7.2021 každý čtvrtek od 18.00 hodin na hřišti v Domašíně.Každý hráč, člen realizačního týmu, obsluha bufetu a diváci jsou povinni se prokázat bezinfekčností a to takto :

1. certifikátem o dokončeném druhém očkování a uplynutí 14-ti dnů ( papírová nebo elektronická podoba )
nebo
2. negativním potvrzením o prodělaném PCR testu NE starším 7dnů
nebo
3. negativním potvrzením o prodělaném antigenním testem NE starším 3 dnů
nebo
4. potvrzením o prodělání nemoci covid NE starším 180 dní
nebo
5. samotestem před utkáním v přítomnosti rozhodčího
Video z odvysílaného pořadu
"Kousek Nebe"

Prohlédnout videoVeškeré omluvenky hlásit Aleši Hrudíkovi na tel. 775665401 nebo na email hrudikales@seznam.cz

O Nás Lípa "B" 4:2 FC Domašín

Poslední novinky

Vítejte Na stránkách klubu FC Domašín

Match
2. kolo
Lípa "B" 4 : 2
FC Domašín
21-08-2016 14:00
  3" 1  David Kašpar
  83" 1  Josef Kupka

Po sestupu z minulé sezóny jsme jeli v neděli po obědě do Lípy na pěkné a kvalitní hřiště. Škoda, že se ještě dopoledne omluvil Moravec V. Z hostování se vrátil Vláďa Franc a na druhou stranu se nám nepodařilo získat M. Eimanna z Dka. Sestava byla celkem jednoduchá :

Sestava : Jelen, Kupka, Zjadin, Franc V., Průša, Škalda, Týfa, Hrudík A.,
Hašek L., Kašpar, Michalík
Střídali : 40.min. Jelen – Hrudík M.

Branky : Kašpar, Kupka

Rozhodčí : Moravec Rudolf
Žluté karty : 0:1 ( Zjadin Miroslav )
Diváků : 25

V 3.min. vybojoval Michalík míč na středu hřiště, prošel s ním až na šestnáctku. Přihrávkou našel volného Kašpara, který střelou podél brankaře otevřel skóre zápasu – 0:1. Za minutu mohlo být veseleji, kdy Michalíkovu střelu mířící do sítě brankář pouze nohama vytěsnil na roh. V 11.min. zazdil domácí hráč tutovku střelou vysoko nad. V 18.min. opět volný domácí hráč hlavičkoval z malého vápna nad. V 31.min. se Hrudík A. na středu hřiště dostatečně nevěnoval domácímu hráči, který přihrávkou doprava, na kterou Franc nedosáhl vybídnul dalšího hráče k centru. Po centru nepokrytý domácí hráč z první poslal míč do naší sítě – 1:1. V 32.min. chytil brankář Haškovu střelu šajtlí. Z proti útoku končí velká šance domácích v boční síti. V 40.min. musel z branky pro zranění odstoupit Jelen a nastoupil Kašpar. Po osmi minutách druhého poločasu a po třech různých odrazech a přetaženém centru , na který Kašpar nedosáhnul, opět volný hráč z malého vápna upravuje na – 2:1. V 55.min. se po chybě v rozehrávce domácích hráčů dostal do gólové šance Michalík, ale jeho střelu bránící hráč vykopl z branky na roh. V 57.min. přistrčil Zjadin ve vápně domácího hráče a hlavní rozhodčí odpískal penaltu, kterou soupeř proměnil – 3:1. Po hodině hry rozehrál rychlý aut Hašek, ale Michalíkovu dělovku doprostřed brankář vyrazil. Za minutu střílel těsně vedle Týfa. V 67.min. nedali domácí šanci. V 70.min. po nepovedeném centru skončil míč na našem břevně. Za minutu se vytáhnul náhradní brankář Kašpar, který vyrazil nebezpečnou střelu na roh. V 74.min. Průša hlavičkoval z rohu jen těsně nad. Vzápětí domácí z proti útoku do rozhozené obrany zvyšují na – 4:1. V 82.min. nacentroval Zjadin míč před branku, kde Kupka využil svoje zkušenosti a upravil na konečných – 4:2. Dvě minuty před koncem vyrazil nohou jasnou gólovku Kašpar. Tímto chci všem poděkovat za bojovný výkon a dát všem za příklad výkon Vládi France.

Svátky
Včera : Lada
Dnes: Soběslav
Zítra : Roman
Náhodné Fotky
P9190020.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner