Kniha návštěv

Petr     20 Červen 2023 05:46 |
Domašín – Rokytnice 1 : 6 ( 1 : 3 )
18.6.2023

K poslednímu zápasu této sezóny jsme na domácím hřišti v Domašíně přivítali hráče z Rokytnice. Do zápasu bylo přihlášeno 14 hráčů. Drobný zádrhel se stejnými dresy jsme vyřešili i s posvěcením hlavního rozhodčího. Na lavičku měl usednout Hertík, Hrudík M. a Moravec P. Bohužel Hašek nepřijel, tak sestava byla následující :

Sestava : Jelen, Bubeníček, Průša, Odl, Kupka, Hrudík A., Moravec V., Eimann, Haferník, Hertík, Trudič
Hokejově střídali : Hrudík M., Moravec P.

Branky : Haferník

Rozhodčí : Moravec Miroslav, Jedlínský Miloslav, Šitina Jakub
Žluté karty : bez karet
Diváků : 20

10.min. Jelen skvělým zákrokem zachránil domácí mužstvo
14.min. střela hostí skončila vysoko nad naší brankou
17.min. Trudič se dostal do šance, ale zakončil nepřesně
21.min. Haferníkovu střelu brankář vyrazil na roh
23.min. střela hostí skončila těsně vedle tyče
27.min. hosté střelou z úhlu rozvlnili jen boční síť domácí branky
31.min. po Odlově zaváhání se ujala Rokytnice vedení – 0:1
34.min. míč putoval po ose Kupka, Moravec, Eimann, který slabou střelou minul
37.min. po naší ztrátě míče na polovině hřiště navyšují hosté na – 0:2
39.min. Jelen dlouhým výkopem našel Heferníka, který nedal gólmanovi šanci – 1:2
44.min. po dalším zaváhání a malém důrazu dali hosté branku – 1:3
49.min. utekl obraně hostující hráč a zvýšil střelou k tyči na – 1:4
61.min. Hrudík A. zakončil vedle gólovou příležitost
66.min. Eimann nastřelil tvrdou střelou pouze břevno
75. min. Hrudík A. minul z malého vápna prázdnou branku
79.min. hosté zvýšili na – 1:5
81.min. domácí obrana si vybrala slabší chvilku a darovala hostům další šanci – 1:6
85.min. střela Kupky skončila mimo branku

Díky všem, kteří si přišli zahrát toto utkání. Nikdo nic nevynechal a kdyby se chodilo v týdnu hrát na trénink báčko, a bylo o dva až tři hráče na lavičku víc, tak výsledek mohl být zcela jiný. Vše pořešíme v sobotu 24.6. na hráčské schůzi při opékání a zakončení sezóny. Doufám, že alespoň na tuto akci bude dobrá účast a nezapomeňte vzít s sebou rodinu a dobrou náladu.
v.m. Hery

Petr     15 Červen 2023 06:07 |
Olešnice – Domašín 3 : 5 ( 2 : 3 )
10.6.2023

Do Olešnice jsme jeli sehrát poslední venkovní zápas této sezóny. V základní sestavě chyběl brankář Jelen, kapitán Zjadin (zranění), Honza Michalík (přípravy na svatbu), Pepa Kupka (porodnice), Milan Bláha (zranění), Martínek (hlídání dětí). Matěj Jelen nastoupil se zraněním a taky musel po 20.minutách střídat.

Sestava : Trudič, Hladík, Průša, Odl, Krištof, Hrudík A., Moravec, Eimann, Jelen M., Haferník, Fabián
Hokejově střídali : Jelen Pavel, Hrudík M.

Branky : 2x Jelen Pavel, Kryštof, Moravec V., Průša

Rozhodčí : Knapek Jaroslav, Merbs Rudolf
Žluté karty : 1:2 ( Eimann Erik, Haferník Lukáš )
Diváků : 60

8.min. Trudič v brance chytil gólovou střelu
12.min. další střelu domácích k tyči vytěsnil Trudič na roh
15.min. skoro z půlky rozehrál trestný kop Kryštof a střelou pod břevno nachytal domácího brankáře – 0:1
20.min. Trudič chytil vyloženou šanci domácímu útočníkovi
21.min. Haferník mohl jít sám na branku, ale zvolil unáhlenou střelu, brankář chytil
32.min. Kryštofův trestný kop brankáři vypadl a rychlý Moravec uklidil míč do sítě – 0:2
33.min. střela Eimanna skončila těsně nad břevnem domácí branky
38.min. umístěná střela po zemi domácích hráčů skončila v naší síti – 1:2
41.min. neodpískaný faul na Fabiána, obrana přestala hrát, střela vyrovnání – 2:2
45.min. Kryštofův trestný kop brankáři vypadl a pohotový Průša uklidil míč do sítě – 2:3
48.min. domácí ve velké šanci, ale Trudič chytil tvrdou střelu
51.min. Haferník zaběhl za obranu, ale nestrefil odkrytou branku
53.min. rohový kop Trudič pouze tečoval, domácí z malého vápna nastřelili břevno a volný domácí hráč poslal hlavou míč do naší sítě – 3:3
60.min. Fabián centr za obranu, Jelen P. zakončil křižnou střelou těsně vedle
62.min. Trudič vychytal jasnou gólovku domácích
75.min. Eimann vysunul po křídle Jelena P., který křižnou střelou rozvlnil síť – 3:4
77.min. vystihl Haferník rozehrávku domácích a jeho tvrdou střelu brankář vyrazil
78.min. Jeln P. přihrál na Hrudíka A., který zakončil jen kousek mimo
79min. na Hrudíkův centr si naběhl Jelen Pavel a uklidil hlavou míč do sítě – 3:5

Další drama jsme už nedopustili a po zásluze si z Olešnice odvážíme tři body. Domácí neunesli prohru a ke konci zápasu po neodpískaném faulu na Fabiána se strhla strkanice, kterou nakonec vyřešil Hladík s Průšou. Díky za povinné body a budeme se těšit na poslední zápas této sezóny v neděli 18.6. od 10.hodin.
Jenom připomínám, že v sobotu 24.6. je zakončení s opékáním kýt na hřišti. Hery

Petr     08 Červen 2023 19:38 |
Domašín – Kostel. Lhota B 3 : 2 ( 1 : 0 )
3.6.2023

V důležitém utkání jsme potřebovali konečně potvrdit výhru na domácím hřišti. Za pěkného slunečního počasí k nám přijela rezerva Kostelecké Lhoty. Někteří hráči se omluvili ze zdravotních, či jiných důvodů. Bylo faj, že na lavičce byli tři hráči.

Sestava : Jelen, Hrudík A., Průša, Bubeníček, Krištof, Eimann, Petr J., Moravec V., Jelen M., Kupka, Haferník
hokejově střídali : Mikoška, Odl, Hrudík M.

Branky : Kupka, Průša, Petr J.

Rozhodčí : Nosek Martin
Žluté karty : 3:3 ( Průša Radek, Haferník Lukáš, Bubeníček Martin )
Diváků : 39

1.min. míč putoval po ose Hrudík-Petr J., který dal míč za obranu a nabíhající Kupka
poslal míč křižnou střelou do sítě – 1:0
15.min. Jelen skvělým zákrokem nedovolil soupeři skórovat
16.min. hostující brankář vytěsnil střelu J.Petra na roh
17.min. po rohu Bubeníček hlavičkoval míč těsně nad břevno soupeřovy branky
21.min. hostévelká šance, Jelen zblokoval a Průša vykopával z brankové čáry do autu
24.min. špatnou rozehru hostí nevyužil Haferník, míč poslal těsně vedle branky
25.min. další skvělý zákrok Jelena při střele z malého vápna
30.min. Mikoška ve stejné situaci dal míč placírkou jen těsně vedle odkryté branky
35.min. Krištof zahrál trestný kop nad branku soupeře
38.min. křižnou střelou Petr J. orazítkoval spojnici a míč vypadl z br. čáry do pole
39.min. Petr J. průnik od vlastního vápna zakončil střelou, kterou brankář dal na roh
42.min. další velká šance Petra J. vykopl obránce z brankové čáry na roh
50.min. Petr J. zahrál roh a Průša poslal míč hlavou do sítě – 2:0
60.min. Krištof rozehrál trestný kop, Petr J. v náběhu hlavičkou navýšil skóre – 3:0
62.min. Kupka šel sám na branku a jeho pokus poslal nohama brankář mimo branku
65.min. nezachytili jsme rychlý protiútok, Jelen na dvakrát vyrazil střelu a dorážky – 3:1
69.min. hosté zahodili velkou šanci střelou kousek od tyče
82.min. Haferník zkoušel z půlky přelobovat vyběhnutého brankaře, na vápně chytil
85.min. Jelen chytil velkou šanci hostů
90.min. po centru do vápna neuhlídal Hrudík nabíhajícího hráče – 3:2
Chtěl bych poděkovat všem hráčům na hřišti za bojovnost a nasazení v tomto utkání. Hlavně nás podržel Jelen v brance a Honza Petr rozhýbal a strhnul ostatní hráče.
v.m. Hery

Petr     31 Květen 2023 09:19 |
Javornice ,,B“ – Domašín 6 : 0 ( 0 : 0 )
28.5.2023

Sestava : Jelen, Hrudík A., Průša, Odl, Krištof, Bubeníček, Zjadin, Haferník, Jelen M., Trudič, Fabián
Střídal : Hrudík M.

Rozhodčí : Hrubý Miloš, Jedlínský Miroslav, Špaček Ladislav
Žluté karty : 0:1 ( Trudič Martin )
Diváků : 30

5.min. po ztrátě míče ve vápně zakončili domácí vedle naší branky
12.min. Jelen chytil šanci domácích hráčů
14.min. Krištofovu střelu vyrazil brankář do autu
16.min. střelu z úhlu vytěsnil Jelen na roh
27.min. další prudkou střelu srazil reflexivně Jelen mimo nebezpečí
36.min. Jelen M. rozehrál roh a Krištof zakončil hlavou těsně nad domácí branku
49.min. Haferníkovu střelu brankář ukryl v náruči
52.min. po centru se míč odrazil od Hrudíka A. a domácí křižná střela k tyči na – 1:0
54.min. Haferníkovu střelu z poza vápna vytáhnul brankář na spojnici branky
56.min. domácí dva na jednoho v rychlém útoku na Jelena nevyzráli
58.min. domácí po třech narážečkách a střele z vápna zvýšili na – 2:0
59.min. Odlova střela z dálky skončila nad domácí brankou
60.min. na nákop domácích nikdo nereagoval a volný hráč umístil míč k tyči – 3:0
62.min. Jelen v brance si vybral volnější chvilku a po jeho zaváhání domácí na – 4:0
65.min. domácí využili zaváhání naší obrany a střelou k tyči posunuli skóre na – 5:0
74.min. Jelen chytil nájezd domácích hráčů ( tři na jednoho )
85.min. Jelen a Jelen zachybovali na malém vápně – 6:0

Těžko se mně hodnotí tento zápas, který hodně ovlivnilo zranění kapitána Míry Zjadina v 15.minutě. Také trošku zklamalo vypuštění motivace některých hráčů. Další ze zraněných byl hned na začátku druhého poločasu Odl, který naštěstí dohrál. Další slabší soupeř ze spodu tabulky s kterým jsme drželi krok pouze první poločas. Budu doufat, že uhrajeme nějaké body v posledních třech utkání této sezóny.
v.m. Hery

Petr     26 Květen 2023 06:01 |
Domašín – Slatina n.Zd. 1 : 6 ( 0 : 1 )
20.5.2023

K domácímu utkání se Slatinou se sešlo pouze devět hráčů. Jelikož jsem byl v pátek darovat krev, tak jsem si pozici prohodil s Petrem Moravcem, který šel hrát a já mávat. Je hodně smutné, že se každý na něco vymlouvá. Tímto byla sestava jasně daná.

Sestava : Trudič, Hladík, Michalík, Odl, Krištof, Slánský, Moravec P., Hrudík A., Hrudík M.

Branky : Krištof

2.min. Michalíkovu střelu z vápna brankář vyrazil na roh
4.min. Trudič vychytyl střelu z bezprostřední blízkosti
12.min. tvrdou střelu hostí z vápna Trudič chytil
13.min. hosté ze Slatiny nastřelili tyč naší branky
23.min. hosté prováhali velkou šanci a Trudič v brance čaroval
26.min. samostatný únik hostujícího útočníka Trudič vychytal
39.min. k odraženému míči se dostali hosté a z blízkosti trefují branku – 0:1
42.min. po rohovém kopu poslal hlavou míč Slánský pouze do břevna
55.min. po centru z pravé strany dávají hosté na – 0:2
59.min. Krištofovu střelu do břevna si srazil obránce do branky – 1:2
60.min. z rozehry a dalším centru hosté navýšili skóre na – 1:3
63.min. hosté zvýšili na – 1:4
70.min. Trudič vychytal nájezd dvou útočníků
73.min. prudká střela hostí skončila těsně nad břevnem naší branky
76.min. další nebezpečnou akci obrana odvrátila na roh
78.min. prudká střela z dálky rozvlnila naší síť – 1:5
86.min. Trudič skvělým zákrokem vychytal další nájezd hostí
88.min. hosté střelou z vápna k tyči navýšili skóre na – 1:6
90.min. Trudič vyrazil na roh prudkou střelu do šibenice

Diváků : 32

Velký dík patří všem hráčům co nastoupili do tohoto utkání. Bohužel Slatina byla nejslabší mužstvo jarní části, které jsme mohli doma v pohodě porazit. Bohužel se tak nestalo z důvodu neúčasti většiny hráčů z různých důvodů. Čekají nás další slabší soupeři ( Javornice, Kostelecká Lhota a Olešnici ), tak jenom doufám, že budeme konečně hrát ten náš fotbal za tři body. V neděli bude odjezd do Javornice od Univerzity.
Ještě jednou díky všem co se zúčastnili dnešního utkání.