Kniha Návštěv

Petr     16 Říjen 2019 17:09 |
Kostel. Lhota ,,B“ – Domašín 5 : 2 ( 3 : 1 )
12.10.2019

K poslednímu utkání podzimní sezóny jsme jeli do Kostelecké Lhoty. Bohužel opět do tohoto střetnutí zasáhly pracovní povinnosti a nemoci některých hráčů. Na krásném pažitu nastoupila tato základní jedenáctka.

Diváků : 39

6.min. Štengl faul před vápnem, domácí z trestného kopu okolo zdi – 1:0
11.min. domácí z rohu na vápno, následná střela mimo branku
12.min. Jelen M. dlouhá nahrávka, Trudič doběhnul, centr a Čančara faulován
13.min. Čančara proměnil pokutový kop – 1:1
15.min. Mervart sám na branku, technická střela okolo brankáře těsně vedle tyče
18.min. Jelen vyrobil hrubou chybu, domácí mu sebral míč – 2:1
21.min. domácí neproměnili velkou šanci, střela vedle odkryté branky
43.min. domácí z rohu nepotrestali nedůslednost obrany
44.min. domácí po faulu Škaldy před vápnem z trestného kopu – 3:1 Tady nás rozhodčí poškodil s postavením útočícího hráče ve zdi, domácí rychlá rozehra
57.min. volný domácí hráč na vápně, technická střela k tyči – 4:1
62.min. tvrdá střela Jelena M. skončila vedle domácí tyče
65.min. velkou šanci domácích zlikvidoval Jelen v brance
76.min. Jelen M. střílel vysoko nad
80.min. Štengl centroval a domácí hráč uklidil míč do sítě – 4:2
82.min. Mervart z trestného kopu mířil do šibenice, brankář skvěle vyrazil na roh
85.min. střelu domácích Jelen pouze zblokoval a dorážku už domácí do sítě – 5:2

V tomto utkání jsme svojí nedisciplinovaností a nesoustředěním darovali domácím hráčům čtyři branky. Vyvrcholením naší krize byl výbuch Škaldy na hlavního rozhodčího. Jen se divím, že ho neposlal hned do sprch. Opravdu jsme zápas hrubě nezvládli a udělali ostudu na hřišti. Rozhodčí pískal na obě strany špatně, ale domácí byli chytřejší a měli větší vůli zvítězit.
Další akcí bude následovat 3.listopadu od 10.00 hodin tradiční posvícenský fotbálek.
v.d. Hery

Petr     11 Říjen 2019 06:12 |
Domašín – Dobruška ,,C“ 4 : 5 ( 3 : 1 )
5.10.2019

V posledním domácím mistrovském zápase jsme přivítali v městském derby Dobrušku C. Po dvou denním dešti bylo hřiště přijatelně měkké a správně posečené.

Sestava : Jelen, Škalda, Zjadin, Jelen M., Průša, Kupka, Jelen P., Mervart,
Hašek, Čančara, Michalík
Hokejově střídali : Hrudík A., Hrudík M., Štengl, Dragúň, Trudič

Branky : 2x Mervart, Michalík, Čančara

Rozhodčí : Reichl Petr
Žluté karty : 2:0 ( Jelen Matěj, Michalík Jan )
Diváků : 66

7.min. Jelen P. doběhl Michalíkovu přihrávku, střela na branku, obránce vykopává z prázdné branky a Čančara ve skluzu otevírá skóre – 1:0
8.min. hosté trestný kop z hranice vápna posílají vysoko nad branku
13.min. Jelen chytá střelu a následnou dorážku hostí
14.min. dlouhý Kupkův centr poslal osamocený Hašek hlavou mimo branku
17.min. Škalda špatně vhodil aut a hosté z útoku prudká střela, Jelen na roh
20.min. Michalík přetlačil a předběhl Štětinu, sám na branku, střela k tyči – 2:0
23.min. Zjadin rozehrál trestný kop a Mervart v pádu hlavou – 3:0
26.min. Škalda neodkopl míč, hosté střela z vápna, Zjadin teč, Jelen nedosáhl – 3:1
28.min. hosté nedokázali na 6x dostat míč do branky, Jelen a Škalda odvrátili
40.min. Hašek z rohového kopu signál a střelu Jelena brankář šťastně vyrazil
48.min. Michalík přistrčil na Mervarta, technická střela k tyči – 4:1
55.min. po nedůrazu v obraně a špatném odkopu míče hosté snižují na – 4:2
57.min. Hašek po Kupkově centru nastřeluje tyč
61.min. Zjadinova špatná rozehra a volný hostující hráč – 4:3
62.min. hosté rozehráli trestný kop a střelou o tyč vyrovnávají – 4:4
73.min. krásnou střelou do víka hosté vedou – 5:4
89.min. technickou střelu hostí Jelen ukázkově chytil

V tomto utkání jsme zahráli výborný první poločas. V druhém jsme se soustředili na špatně pískajícího rozhodčího a věčnými diskuzemi rozhodli o zápase. Velice mě mrzí, že vedeme 4:1 v druhém poločasu a nakonec svojí nedisciplinovaností zápas nezvládneme. Máme před sebou poslední utkání podzimu v Kostelecké Lhotě, tak doufám, že zápas dopadne lépe.
v.d. Hery

Petr     02 Říjen 2019 15:44 |
Slatina n. Zd. – Domašín 1 : 0 ( 1 : 0 )
28.9.2019

V sobotu na státní svátek jsme jeli sehrát další mistrovské utkání do Slatiny nad Zdobnicí, která minulou sezónu sestoupila z 3. třídy.

Sestava : Jelen, Odl, Zjadin, Jelen M., Kupka, Čančara, Mervart, Hašek,
Dragúň, Michalík
Hokejově střídali : Hrudík A., Hrudík M., Škalda, Trudič, Pelan

Rozhodčí : Bogdan Michal, Chaloupka Jakub
Žluté karty : 2:2 ( Průša Radek, Čančara Jan )
Diváků : 57

3.min. nebezpečná střela domácích končí nad naší brankou
5.min. Dragúň sám na branku, ale nedokázal zakončit
13.min. Jelen vytáhnul z horního růžku střelu domácích na roh
16.min. střelu domácích Zjadin zblokoval, ale dorážka už mířila do branky – 1:0
27.min. Kupka centroval, ale Hašek tečoval pouze vedle branky
38.min. Čančarovu střelu z úhlu vyrazil brankář na roh
39.min. po signálu z rohu Jelen M. kousek minul šibenici domácí branky
50.min. nebezpečný centr domácích proletěl jenom malým vápnem
58.min. Odl špatně vhodil aut, domácí střelu obrana tečí poslala na roh
68.min. Jelenovi M. podklouznul míč pod nohou, ale domácí zakončili mimo
70.min. domácí střelu zblokovala obrana na roh
75.min. gólová příležitost domácích zakončená vysoko nad naší branku
78.min. po centru Michalíka a střele Hrudíka A. vykopnul míč z branky domácí hráč
82.min. Michalíkovu střelu doprostřed branky brankář chytá
90.min. po hrubé chybě v obraně šel domácí hráč z půlky sám na Jelena, který ho na
dvakrát vychytal

V tomto utkání na nás běhavý soupeř vlítnul a vytěžil z toho jedinou branku celého utkání. Škoda jen neproměněných šancí Dragúně, Michalíka a Hrudíka A., ale na to se nehraje. Velice pěkný výkon podal Míra Zjadin, Petr Jelen ( až na výkopy ) a Matěj Jelen ( až na jednu minelu ). Čeká nás v sobotu očekávané derby s Dobruškou C na domácím hřišti, tak pevně věřím, že tímto zápasem se každý poučil a přistoupí ke hře zodpovědně.
v.d. Hery

Petr     24 Září 2019 17:35 |
Domašín – Javornice ,,B“ 5 : 3 ( 2 : 2 )
21.9.2019

Za pěkného slunného počasí jsme na domácím hřišti přivítali rezervu z Javornice. Opět jsme se potýkali s malým počtem hráčů. Všichni omluvení byli na směně v AŠ. Takže na lavičku zasedli pouze bratři Hudíkovi.

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Čančara, Odl, Kupka, Mervart,
Hašek, Dragúň, Michalík
Hokejově střídali : Hrudík A., Hrudík M.

Branky : 3x Michalík, Hašek, Hrudík A.

Rozhodčí : Nosek Martin, Jindáček Milan
Žluté karty : 1:0 ( Čančara Jan )
Diváků : 49

12.min. špatně vhozený aut na půlce, hosté protiútok, střela z vápna k tyči – 0:1
18.min. hosté centr a volný hráč ve vápně hlavou do prázdné branky – 0:2
23.min. Mervart vysunul za obranu Michalíka, který se nemýlil – 1:2
41.min. faul na Michalíka ve vápně, pokutový kop Hašek proměnil – 2:2
49.min. faul na Jelena M. ve vápně, pokutový kop Michalík proměnil – 3:2
54.min. po centru na zadní tyč Hrudík A. hlavou do odkryté branky – 4:2
59.min. Michalíkovu tvrdou střelu zblokoval obránce na roh
63.min. Mervart uvolnil Michalíka, který lobem poslal míč do branky – 5:2
65.min. Čančara tvrdá přízemní střela z poza vápna těsně vedle branky
76.min. hosté z narážečky za naší obranu střelou k tyči snižují na – 5:3

Hostům vyšel začátek zápasu a po vlastních chybách jsme za chvilku prohrávali – 0:2. Do poločasu jsme srovnali skóre a začali být lepším týmem. Krátce po přestávce nám hosté nabídli druhou penaltu. Druhý poločas už byl v naší režii. Škoda, že jsme nevyhráli vyšším skórem. Všem jasně děkuji, že se po dvou laciných gólech nepoložili a cíleně šli za třemi body. Další zápas nás čeká ve Slatině, která sestoupila z vyšší soutěže.
v.d. Hery

Petr     19 Září 2019 18:41 |
FC Rokytnice – Domašín 2 : 1 ( 1 : 0 )
15.9.2019

Po delším čase jsme jeli sehrát další venkovní zápas k lídrovi naší skupiny do Rokytnice. K tomuto utkání nás jelo bohužel jenom jedenáct, takže si zahráli všichni. Jenom Aleš upřesnil postavení hráčů.

Sestava : Jelen, Odl, Průša, Jelen M., Čančara, Hrudík A., Mervart, Trudič,
Dragúň, Michalík, Hrudík M.

Branky : Trudič

Rozhodčí : Moravec Miroslav
Žluté karty : 0:1 ( Trudič Martin )
Diváků : 22

V úvodu utkání měl Michalík gólovou šanci, kterou neproměnil.
15.min. Michalík z malého vápna pouze nastřelil brankáře
30.min. Trudič nedokázal přehodit brankáře domácích
34.min. Čančara faul ve vápně domácí neproměnili penaltu – tyč a Jelen na roh
38.min. domácí velká příležitost z rohu, samotný hráč hlavou vedle
39.min. Jelen vyrazil jasnou gólovku a dorážku vykopl Průša z prázdné branky
41.min. střela domácích z poza vápna, Jelen zakrytý výhled – 1:0
47.min. Michalík sám na branku strefil pouze domácího brankáře
48.min. Michalík rozehrál trestný kop, brankář z pod břevna vyrazil na roh
50.min. domácí brankář překonán a střelu z brankové čáry vyplácnul rukou hráč
z pole, hlavní rozhodčí domácím odpustil penaltu a červenou kartu
52.min. Michalík vhodil aut, Čančara přizvednul a Trudič dorazil do sítě – 1:1
58.min. Jelen chytil nebezpečnou střelu
67.min. Jelen sebral skvělým zákrokem domácím z nohy gólovku
73.min. domácí po autu a přihrávkou za obranu, střelou k tyči na – 2:1
84.min. Hrudík A. vykopával těsně před brankovou čárou míč na roh

Škoda neproměněných šancí, ale na druhou stranu dobře, že domácí také toho také mnoho zahodili nebo zakročil Jelen v brance. Mrzí mě, že máme dost široký kádr a k důležitému utkání odcestujeme pouze s jedenácti hráči. Další zápas hrajeme na domácím stadiónu v Domašíně v sobotu od 16.30 hodin.