Kniha Návštěv

Petr     16 Červen 2022 12:14 |
Domašín – Javornice 4 : 2 ( 2 : 0 )
11.6.2022

V posledním utkání této sezóny jsme doma přivítali rezervu Javornice. Po dvou prohraných zápasech jsme potřebovali nutně bodovat. Vše nasvědčovalo tomu, že bude i slušně zaplněná lavička. Bohužel se omluvil Lukáš Hašek jenom na jeden poločas, Petr Martínek dorazil s vyvrknutým kotníkem a Honza Čančara radši nepřijel vůbec. Takže lávku zahřívali bratři Hrudíci.

Sestava : Jelen, Hladík, Zjadin, Odl, Průša, Trudič, Michalík J., Michalík M., Hašek, Haferník, Mutina

Hokejově střídali : Hrudík A., Hrudík M.

Branky : 2x Michalík J., Hladík, Haferník

Rozhodčí : Hvězda Lukáš
Žluté karty : 2:0 ( Haferník Lukáš, Mutina Daniel )
Diváků : 32

12.min. Hladík prošel přes tři hráče a dloubákem poslal míč do sítě – 1:0
13.min. křižná střela hostí skončila mimo naší branku
18.min. Michalík J. šel sám na branku, akci zakončil střelou nad branku
19.min. Haferník neproměnil gólovou příležitost
20.min. slibná akce hostí končí vysoko nad brankou
25.min. Michalíka M. prudká střela skončila těsně nad břevnem hostí
26.min. střela hostí z vápna jen těsně minula tyčku branky
41.min. Hladík centroval za obranu, Michalík J. uklidil hlavou míč do sítě – 2:0
50.min. Michalík J. vysunul Haferníka a jeho centr zapadl šťastně do sítě – 3:0
53.min. střela hostí jen těsně minula Jelenovu branku
59.min. další střela hostí končí vysoko nad
60.min. Michalík M. nastřelil břevno
61.min. tentokrát Michalík J. nastřelil pravou tyč
62.min. hosté zahodili čistou gólovku
78.min. zaváhání naší obrany přineslo pro hosty snížení na – 3:1
80.min. Michalík J. zahodil gólovou příležitost
87.min. další naše zaváhání ve vápně hosté využívají a střelou břevno – 3:2
88.min. Michalík J. proměnil další velkou šanci a upravil na konečných – 4:2
90.min. Zjadin z trestného kopu z půlky hřiště nastřelil břevno

Tímto zápasem jsme zakončili úspěšnou sezónu a skončili na pěkném čtvrtém místě ( 3 body za druhým ). Je toho hodně co vylepšovat. Také chci všem hráčům, holkám v bufetu a všem co se zapojili do chodu fotbalového oddílu poděkovat za odvedenou práci. Škoda některých výsledků z malé účasti hráčů, kde jsme hráli vyrovnaný zápas, ale prohráli tím, že nebyli hráči na hokejové střídání.
Za týden ukončíme sezónu grilováním. Kluci ještě jednou díky.
v.m. Hery

Petr     07 Červen 2022 19:37 |
Rokytnice v O.h. – Domašín 5 : 1 ( 3 : 0 )
4.6.2022

V týdnu se ukázalo, že několik hráčů základní sestavy je v sobotu odpoledne v zaměstnání. Někteří hráči jsou zranění, jiní potvrdí, že na utkání se dostaví. Bylo potvrzeno dvanáct hráčů. Nakonec jsem několika klukům volal a přemlouval. Toto jsem absolvoval poprvé v této sezóně a rozhodně naposledy. Jelikož nás jelo do Rokytnice pouze jedenáct, tak byla sestava vcelku jasná :

Sestava : Šenkýř, Hrudík A., Průša, Odl, Hladík, Mutina, Michalík J.,
Michalík M., Kupka, Hertík, Hrudík M.

Branky : Michalík J.

Rozhodčí : Machač Libor, Broulík Miroslav
Žluté karty : 3:2 ( Michalík J., Michalík M. )
Diváků : 45

Zápas jsme odehráli se ctí, bojovností a nevynecháním žádného souboje. Touto cestou chci velice poděkovat všem jedenácti hráčům za kolektivní výkon. Nebyl jediný hráč na hřišti, aby něco odflákl nebo něco vynechal.
Hodně mě mrzí na několika hráčích, že přislíbí účast a za celou sobotu nezvednou ani telefon.
No nic musíme tyto starosti hodit za hlavu a soustředit se na poslední domácí zápas této sezóny ať tu Javornici rozsekáme. Máme jim co vracet.
Dále upozorňuji, že v sobotu 18.6.2022 ukončíme sezónu 2021 – 2022 opékáním vepřových kýt.

v.m. Hery

Petr     24 Květen 2022 19:52 |
Čermná n. O. – Domašín 7 : 1 ( 3: 0 )
21.5.2022

Toto utkání se mě bude hodnotit velice těžko. Do Čermné jsme odjížděli bez naší velké opory Honzi Michalíka. Jelikož jsem si myslel, že je hráčů dost, tak jelo pouze dvanáct hráčů. Bohužel se po čtvrt hodině zranil Matěj Michalík a místo něho musel nastoupit bomber Martin Vaky Hrudík. V zápase se nám vůbec nedařilo. Domácí nás k ničemu nepustili a suverénně vše ovládli.

Sestava : Šenkýř, Hrudík A., Průša, Odl, Zjadin, Moravec, Kupka, Michalík M.,
Hašek, Trudič, Haferník
Střídal : Hrudík M.

Rozhodčí : Reichl Petr
Žluté karty : 0:0
Diváků : 66

6.min. střela domácích těsně nad naší branku
12.min. Šenkýř vykopl z brankové čáry nohou jasný gól
13.min. domácí nastřelili tyč naší branky
18.min. Hrudík A. nepohlídal náběh a po centru si Odl nevšímal volného domácího hráče, který otevřel skóre – 1:0.
19.min. po rozehrání jsme ležérně ztratili míč a domácí opět po naší pravé straně odcentrovali na dva úplně volné hráče na malém vápně – 2:0.
27.min. opět velké zmatky v naší obraně a domácí přečíslení – 3:0.
30.min. prudkou střelu z dálky Šenkýř skvělým zákrokem chytil
40.min. další střela domácích hráčů končí těsně vedle pravé tyče naší branky
42.min. střela domácího hráče z malého vápna skončila mimo branku
47.min. osamocený domácí hráč z vápna přehodil bezmocného Šenkýře – 4:0.
50.min. Šenkýř vytáhnul další skvělý zákrok, míč vytěsnil z pod břevna na roh
51.min. z rohu končí střela domácích těsně vedle
52.min. další střela domácích končí nad naší brankou
58.min. centr od brankové čáry propadl Šenkýřovi do sítě – 5:0.
60.min. střela domácího stopera minula pravou tyč naší branky
61.min. další střela domácích končí mimo branku
65.min. opět velká chyba ve středu naší obrany – 6:0.
69.min. střelou z dálky nastřeluje Haferník břevno domácí branky
71.min. přízemní centr z levé strany prošel přes celé vápno a z druhé vlny dobíhající volný hráč dává na – 7:0
72.min. Hrudík M. potrestal špatnou rozehru domácího brankáře – 7:1.
85.min. zahodili domácí gólovou šanci
V zápase jsme vystřelili pouze dvě střely na branku. No nic, hodil bych tento nepovedený zápas za hlavu a nachystal se na Rokytnici, kde musíme bodovat za tři body. Uvidíme, jak potrénujeme, abychom vyhráli.
v.m. Hery

Petr     18 Květen 2022 19:52 |
Domašín – Roveň 4 : 1 ( 1 : 0 )
14.5.2022

V dalším domácím zápase k nám přijel nepříjemný soupeř z Roveně. Jelikož se nám sešli dva gólmani, tak branku hájil Jelen P. a do útoku šel Martínek. Sestavu určoval Aleš a poslal na trávník tuto jedenáctku :

Sestava : Jelen, Odl, Průša, Hladík, Čančara, Trudič, Kupka, Michalík J.,
Hrudík A., Michalík M., Martínek
Hokejově střídal : Hrudík M.

Branky : 2x Michalík M., Martínek, Michalík J.

Žluté karty : bez karet
Diváků : 33

8.min. nebezpečná střela hostí jen těsně minula naší tyč
11.min. Martínkovu střelu vyrazil brankář hostí na roh, z rohu nic
26.min. akce po ose Kupka, Martínek, Michalík J. skončila mimo branku
34.min. Martínek na vápně vybojoval míč, následná Kupkova střela šla nad branku
41.min. Kupka vyhrál souboj o míč, příhra na Michalíka, který posunul na Martínka, který dává svůj první mistrovský gól za Domašín – 1:0
61.min. po špatné rozehrávce hostí přihrál Martínek míč Michalíkovi, střela – 2:0
64.min. Martínek přihrávkou za obranu vybídnul Michalíka M. ke skórování – 3:0
69.min. po nedorozumění v obraně snížili hosté na – 3:1
75.min. po faulu ve vápně na Michalíka J. byla nařízena penalta, kterou proměnil Michalík M. – 4:1
77.min. nastřelil Hladík břevno
78.min. neproměnil Martínek velkou šanci po přihrávce Hrudíka A.
81.min. hostující brankář chytá prudkou střelu Michalíka J.
85.min. vyložená šance Michalíka J. skončila těsně vedle tyče
87.min. prudká střela hostí jen těsně minula břevno Jelenovy branky

Dobře zvládnuté domácí utkání, v kterém jsme hostům moc nedovolili. Další utkání jedeme sehrát do Čermné a doufám, že opět budeme bodovat.
v.m. Hery

Petr     11 Květen 2022 22:13 |
Kostelecká Lhota B – Domašín 2 : 0 ( 1 : 0 )
9.5.2022

K tomuto důležitému utkání jsme odjížděli pouze s jedenácti hráči. Hodně hráčů se omluvilo, ale byli i tací co se vůbec neozvali. Po delší odmlce nám přišel pomoci Mára Mikoška. Takže sestava byla jednoduchá – kdo jel, taky hrál.

Sestava : Šenkýř, Odl, Zjadin, Jelen M., Průša, Trudič, Kupka, Michalík J., Hrudík A., Mikoška, Hrudík M.

Rozhodčí : Falta Jakub, Lubínek Jiří Lukáš
Žluté karty : 1:1 ( Průša Radek )
Diváků : 56

7.min. Odl a Zjadin se nedohodli pří odkopu míče, volný hráč k tyči – 1:0
18.min. Trudič křižnou střelou jen o kousek minul branku
23.min. akci Průša-Kupka-Michalík vytěsnil domácí brankář mimo branku
28.min. Odl vhodil aut a Kupka v šanci netrefil odkrytou branku
32.min. Šenkýř na dvakrát znemožnil domácím vstřelit gól
35.min. domácí hráč šel sám na naší branku, ale vyloženou akci nedal
41.min. domácí střílí z vápna vysoko nad naší branku
47.min. Michalík neproměnil vyloženou gólovku, brankář reflexívně vyrazil na roh
48.min. velká šance, Michalíkův centr netrefil z malého vápna Kupka
55.min. po ztrátě míče se dostali domácí do přečíslení a volný hráč dal na – 2:0
59.min. Šenkýř chytil vyloženou šanci domácím hráčům
72.min. Michalíkův centr nedokázal usměrnit do odkryté branky Hrudík M.
75.min. domácí hráč nastřelil břevno naší branky
80.min. střela domácích skončila těsně vedle naší branky
88.min. domácí přestřelili z malého vápna naší prázdnou branku

K tomuto utkání bych poukázal na kolektivní dobrý výkon všech hráčů. Všichni hráli zodpovědně, a že se opět vyrobily dvě chyby, které rozhodly zápas? Tak to při fotbalu chodí. Šancí na vstřelení gólů jsme měli dost. Příště to dáme za tři body. Kluci díky za odmakané utkání.